

Istanbul
Letalske karte z letalsko držbo Pegasus že od 41 €
Letalske karte: Istanbul
Letalske karte na destinacijo Istanbul (Turčija) z letalsko držbo Pegasus že od 41 € z letališča Milan. Leti na destinacijo Istanbul – Istanbul (Turčija)
Poceni leti na destinacijo Istanbul - Turčija, iz letališča Milan z letalsko družbo Pegasus. Cena letalske karte z nakupom preko povezave na naši strani znaša 41 €. Povprečna cena enake letalske karte na destinacijo Istanbul v izbranem obdobju preko drugih ponudnikov in iskalnikov znaša 54 €*.Vse o letalski karti: Istanbul
Informacije: letalske karte Istanbul
- Odhod iz: Milan
- Odhodna država: Italija
- Destinacija: Istanbul
- Država destinacije: Turčija
- Lokalno ime destinacije: Istanbul (Turčija)
- Letalska družba: Pegasus
- Cena: 41 €
- Povprečni prihranek: 13 €* Odpri povezavo Poišči namestitev
*Enaka karta je pri različnih agencijah za prodajo letalske karte v povprečju dražja za 13 € oz. je povprečna cena letalske karte za obisk destinacije Istanbul 54 €. Razliko v primerjavi cene letalske karte smo ocenili glede na analizo dosedanjih cen pri nakupu letalske karte preko agencij oz. iskalnikov Kiwi.com, Letalske.si, Flyavel.com.
Zadnjih 5: Istanbul
